Corpo - z pasji do miodów

Współpraca Współpraca Współpraca

Współpraca

Drodzy  Pszczelarze,  Klienci  i  Dostawcy,

Siedziba firmy ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k.” znajduje się w Łodzi przy ulicy Karolewskiej 1. Działając nieprzerwanie od 1996 roku na polskim rynku produktów pszczelich, daliśmy się poznać, jako  wiarygodny oraz wysoce sprawny partner handlowy. Doświadczenie w obrocie miodem i produktami pszczelimi, zdobyliśmy działając w tej branży na rynkach całego świata.

Niekwestionowanymi atutami naszej firmy jest :

  • różnorodność oferty miodów,
  • terminowość dostaw,
  • stała dostępność towaru,
  • profesjonalizm oraz system laboratoryjnego nadzoru zapewniający jego jak najwyższą jakość.

Współpraca z ”Corpo Sp. z o.o. Sp.k.” daje naszym odbiorcom poczucie trwałego zadowolenia, które przyczynia się do jej dalszego dynamicznego rozwoju.    

Firma ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k”. zaprasza do współpracy firmy, zajmujące się pozyskiwaniem miodów oraz innych produktów pszczelich, a także indywidulanych pszczelarzy oferujących miód z własnych pasiek.

W zamian za dobrej jakości produkty pszczele, o parametrach niekwestionowanych przez służby weterynaryjne, oferujemy stałą i stabilną współpracę na pełnych zasadach partnerskich.

Wszystkich zainteresowanych zarówno sprzedażą, jak i kupnem miodu prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firma drogą mailową lub telefonicznie. 

Nasza misja:

Misją ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k.” jest profesjonalna obsługa firm, które pakują miód oraz wytwarzają produkty miodopochodne w Polsce i poza jej granicami. ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k.” współpracując z polskimi oraz zagranicznymi pszczelarzami, aktywnie promuje ich integrację z organizacjami pszczelarskimi oraz naukowymi.

Nasze wartości:

”CORPO Sp. z o.o. Sp.k.”  to połączenie energii oraz profesjonalizmu zespołu młodych ludzi, służące spełnieniu oczekiwań Klientów w sposób całkowicie przejrzysty oraz  zgodny z szeroko rozumianą dobrą praktyką kupiecką. Ważna jest tu dla nas nie tylko współpraca, ale również solidarne relacje, które ją tworzą. 

Nasz zespół:

Zespół ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k.” stanowią pracownicy z wieloletnim stażem w handlu miodem oraz innymi produktami pszczelimi. Nasi partnerzy handlowi podkreślają profesjonalizm pracowników ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k.” oraz ich zaangażowanie w codziennej pracy.