Corpo - z pasji do miodów

SPECJALISTA ds. ds. exportu

Formularz aplikacyjny

22 czerwca 2016

SPECJALISTA ds. exportu (Europa)

 Miejsce pracy Lodź

Zadania na stanowisku:

- budowanie długotrwałych relacji B2B z obecnymi partnerami biznesowymi,

- odpowiedzialność za realizacje celów sprzedażowych,

- aktywne poszukiwanie nowych klientów na rynkach eksportowych obsługiwanych przez firmę,

- realizacja zawartych kontraktów handlowych, obsługa transakcji eksportowych

- udział w targach zagranicznych,

- analiza konkurencji i trendów rynkowych w podległym regionie.

Oczekiwania wobec Kandydata:

- doświadczenie w handlu zagranicznym,

- znajomości zagadnień związanych z procedurami handlu zagranicznego,

- mile widziane doświadczenie w branży spożywczej,

- umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,

- samodzielność i dynamizm w działaniu,

- nastawienie na wyniki,

- kreatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole,

- biegłej znajomości angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

- praktyczna znajomość MS Office,

- prawo jazdy kat. B.

- gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na pełen etat i miła atmosferę pracy,

- pracę w międzynarodowym środowisku,

- wynagrodzenie uzależnione od wyników,

- szerokie możliwości  rozwoju zawodowego ( wyjazdy zagraniczne, szkolenia, projekty itp.)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listów motywacyjnych wraz ze zgodą  na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, z dopiskiem „Specjalista ds. exportu”