Corpo - z pasji do miodów

Specjalista ds. handlu zagranicznego

1 lipca 2020

Obowiązki:

  • bieżąca współpraca z obecnymi partnerami
  • prowadzenie dokumentacji handlowej;
  • prowadzenie działań zmierzających do poszerzenia wachlarza produktów oferowanych przez firmę;
  • rozbudowa bazy klientów/dostawców;
  • umacnianie wizerunku firmy na rynku europejskim i światowym.

Oczekujemy:

  • znajomości zagadnień związanych z procedurami importowo-eksportowymi
  • umiejętności negocjowania umów handlowych i opieki nad przebiegiem transakcji
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • praktycznej znajomości pakietu MS OFFICE
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowości do podróży zagranicznych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w podejmowanych decyzjach

Mile widziane:

  • Znajomość Comarch ERP Optima
  • znajomość innych języków obcych
  • doświadczenia w handlu artykułami spożywczymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • ciekawą pracę w jednym z największych przedsiębiorstw w swojej branży w Europie
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników,