Corpo - z pasji do miodów

Specjalista ds. jakości produktów spożywczych

8 kwietnia 2020

Specjalista do spraw jakości

Oczekujemy:

·         wykształcenia wyższego (chemia, technologia żywności, biotechnologia, technologia chemiczna

·         bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

·         znajomości systemu HACCP

·         kreatywności, umiejętności organizacji pracy i podejmowania decyzji,

·         sprawnego poruszania się po programach pakietu MS Office

·         umiejętności rozwiązywania problemów jakościowych

·         gotowości do wyjazdów służbowych

Obowiązki:

·         współpraca z zagranicznymi laboratoriami

·         zlecanie badań analitycznych

·         interpretacja wyników badań oraz ich ocena

·         tworzenie specyfikacji jakościowych

·         wystawianie certyfikatów dla klientów

·         tworzenie receptur, mieszanek

·         kontakt ze służbami: weterynaria, Sanepid, IJHARS, PIH

Mile widziane:

·         doświadczenie w pracy biurowej przy interpretacji analiz żywności

·         kursy audytora wewnętrznego,

·         znajomość obsługi programu Optima

Oferujemy:

·           stabilne zatrudnienie i miłą atmosferę,

·           ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

·           wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników

·           szkolenia

·           udział w targach branżowych