Corpo - z pasji do miodów

Specjalista ds. logistyki

5 czerwca 2020

Obowiązki:

-          Organizacja współpracy z przewoźnikami, budowanie partnerskich relacji, penetrowanie rynku transportowego i pozyskiwanie nowych partnerów transportowych.

-          Planowanie i optymalizacja ruchu pojazdów, negocjowanie warunków, wystawianie zleceń.

-          Awizacja dostaw do klientów bądź opiekunów klienta, wystawianie odpowiednich dokumentów dostawy.

-          Weryfikacja faktur kosztowych logistycznych pod względem merytorycznym i formalnym.

-          Administracja dokumentacją handlowo-magazynowo-logistyczną.

-          Wystawianie faktur sprzedaży oraz dokumentów HDI.

Oczekujemy:

-          bardzo dobrej znajomości j. angielskiego

-          znajomości rynku transportowego, firm spedycyjnych i transportowych

-          praktycznej wiedzy z zakresu realizacji usług transportowych i spedycyjnych oraz przepisów prawa przewozowego

-          znajomości zagadnień logistycznych (organizacja transportu morskiego i lądowego, krajowego i zagranicznego, procesy przeładunkowe oraz magazynowe)

-          znajomości MS Office

-          czynnego prawa jazdy kat. B

-          dyspozycyjności, kreatywności, umiejętności organizacji pracy

Mile widziane:

-          doświadczenia na podobnym stanowisku

-          znajomość innych języków obcych

-          Znajomość Comarch ERP Optima

-          widziana znajomość procedur celnych oraz Intrastat

Oferujemy:

-          stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy

-          ciekawą pracę w jednym z największych przedsiębiorstw w swojej branży w Europie

-          atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników