Zapewniamy dynamiczny rozwój

Współpraca

Niekwestionowanymi atutami naszej firmy są:
różnorodność oferty miodów,
terminowość dostaw,
stała dostępność towaru,
profesjonalizm
system laboratoryjnego nadzoru zapewniający jego jak najwyższą jakość.

Drodzy Pszczelarze, Klienci i Dostawcy

Siedziba firmy CORPO Sp. z o.o. Sp.k. znajduje się w Łodzi przy ulicy Karolewskiej 1. Działając nieprzerwanie od 1996 roku na polskim rynku produktów pszczelich, daliśmy się poznać, jako  wiarygodny oraz wysoce sprawny partner handlowy. Doświadczenie w obrocie miodem i produktami pszczelimi, zdobyliśmy działając w tej branży na rynkach całego świata.

Współpraca z ”Corpo Sp. z o.o. Sp.k.” daje naszym odbiorcom poczucie trwałego zadowolenia, które przyczynia się do jej dalszego dynamicznego rozwoju. Firma ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k”. zaprasza do współpracy firmy, zajmujące się pozyskiwaniem miodów oraz innych produktów pszczelich, a także indywidulanych pszczelarzy oferujących miód z własnych pasiek. W zamian za dobrej jakości produkty pszczele, o parametrach niekwestionowanych przez służby weterynaryjne, oferujemy stałą i stabilną współpracę na pełnych zasadach partnerskich. Wszystkich zainteresowanych zarówno sprzedażą, jak i kupnem miodu prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firma drogą mailową lub telefonicznie. 

Nasza misja

Misją CORPO Sp. z o.o. Sp.k. jest profesjonalna obsługa firm, które pakują miód oraz wytwarzają produkty miodopochodne w Polsce i poza jej granicami. CORPO Sp. z o.o. Sp.k. współpracując z polskimi oraz zagranicznymi pszczelarzami, aktywnie promuje ich integrację z organizacjami pszczelarskimi oraz naukowymi.

Nasze wartości

CORPO Sp. z o.o. Sp.k.  to połączenie energii oraz profesjonalizmu zespołu młodych ludzi, służące spełnieniu oczekiwań Klientów w sposób całkowicie przejrzysty oraz  zgodny z szeroko rozumianą dobrą praktyką kupiecką. Ważna jest tu dla nas nie tylko współpraca, ale również solidarne relacje, które ją tworzą.